O nás

Proč systém vznikl?

Jsme nezávislá společnost, která přes 20 let poskytuje prvotřídní marketingový servis těm nejlepším realitním kancelářím z celé České republiky. Využili jsme všechny naše zkušenosti, abychom vytvořili místo, kde můžete inzerovat svou nemovitost zdarma a kde opravdu prodáte. Služby, za které se jinde platí, u nás získáte bezplatně, aniž by se tím snížila jejich kvalita. Poskytneme vám rady zkušených odborníků a budete mít dokonalý přehled o všech zájemcích.


Nechceme bořit tradiční kamenné realitní kanceláře. Víme, že mezi realitními makléři je celá řada opravdových profesionálů, kteří se o prodej dokonale postarají. Zároveň ale víme, že kvalita některých je na tak nízké úrovni, že si svou nemovitost dokážete sami prodat lépe, rychleji a bezpečněji. Právě to je důvod, proč jsme vytvořili tuto službu.


Vyzkoušejte sami, nezávazně, že prodej nemovitosti nemusí být věda. Budeme rádi, když pomůžeme zrealizovat váš první nebo jakýkoliv další realitní obchod.


Michal Baláž, generální ředitel projektu viaReality

MB_podpis.png

Náš tým je vám k dispozici

team.png

Napište nám, co vás zajímá nebo co vám u nás chybí. Postaráme se, abyste svou odpověď dostali. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu.